Witajcie drogie Czytelniczki i drodzy Czytelnicy,

Bardo mi miło, że przeglądacie moją stronę. Mam nadzieję, że podane przeze mnie przepisy przypadną Wam do gustu i będziecie chętnie z nich korzystać.

Poznaliście już może moje przepisy, ale nie znacie jeszcze mnie. Postanowiłam się więc Wam w paru zdaniach przedstawić.

Nazywam się Joanna i jestem szczęśliwą żoną i mamą trzech maluchów Antonii, Łucji i Szymona. Od kiedy nasza rodzina się powiększyła, a ja spędzałam coraz więcej czasu w domu z dziećmi, postanowiłam, chociaż częściowo, spełnić swoje dawne pasje. W ten sposób powstały dwie strony internetowe, których prowadzenie pozwoliło mi wypełnić czas spędzony w domu z rodziną i rozwinąć moje hobby.

Od zawsze uwielbiałam gotować, a jeszcze bardziej piec ciasta. Ciągle poszukuję i wypróbowuję nowe przepisy. Czasami próbuję stworzyć coś swojego. Uwielbiam odkrywać nowe smaki. No i bardzo często muszę sprostać wymaganiom róznych apetytów mojej domowej gromadki.

Z kolei pieczenie pysznych słodkich smakołyków sprawia mi dużo radości. Nie lubię piec w kółko jednych i tych samych ciast. Często próbuję stworzyć coś nowego, coś swojego. Staram się, aby ciasto wyglądało elegancko, było równo pokrojone i ładnie udekorowane. Kawałek ciasta to jak dzieło sztuki, które ma przyciągać uwagę i nie tylko ładnie wyglądać, ale przede wszystkim świetnie smakować.

Do tej pory wszystkie ciekawe przepisy zbierałam i wpinałam do segregatora. Przeglądając jednak w necie różne blogi kulinarne, postanowiłam sama taki założyć. Powinnam zrobić to już dawno. To fajna forma elektronicznej książki kucharskiej. Nie ma problemu, że jakiś przepis się gdzieś zawieruszył ;). Poza tym mogę podzielić się sprawdzonymi przepisami z Wami. Zachęcam do korzystania z nich. Każdy przepis staram się jak najdokładniej opisać i zaprezentować na zdjęciach, aby był on jak najbardziej przejrzysty. Będzie mi miło, jeśli z nich skorzystacie i będziecie zadowoleni z wypieków.

Zachęcam do korzystania z wielu funkcji na mojej stronie, na przykład z forum, na którym możecie pisać na dowolne tematy związane, ogólnie mówiąc, z kuchnią. Możecie podawać przepisy do wypróbowania, bądź też Wasze sprawdzone przepisy (może i ja skorzystam). Bardzo dziękuję za wszystkie oddane komentarze. Zawsze czytam je wszystkie z przyjemnością.

Zapraszam zatem na moje strony:

Domowe Wypieki Kuchnia Domowa

pozdrawiam

Joanna