Strona Kuchnia-Domowa, oprócz możliwości przeglądania, wyszukiwania i komentowania przepisów, posiada wiele dodatkowych funkcji umożliwiających użytkownikom pełniejsze korzystanie z jej zawartości. Wiele funkcji jest dostępna tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.

Rejestracja na Stronie

Każdy użytkownik może założyć konto na Stronie. Można tego dokonać na dwa sposoby:

1.) Automatyczne założenie konta poprzez istniejące konto w innym portalu społecznościowym, np. Facebook, Google+, Instagram, Twitter, itp. W takim przypadku należy wybrać z menu opcję "Moje Konto >> Zaloguj" a następnie kliknąć na ikonkę wybranego portalu społecznościowego.

logowanie rejestracja

W następnym kroku zostaniesz poproszona(y) o zalogowanie się w małym okientu do swojego portalu społecznościowego i po udanym logowaniu zostanie utworzone automatycznie konto w portalu Kuchnia-Domowa z danymi pobranymi z Twojego konta społecznościowego (imię, nazwisko, adres email). Kliknij na opcje menu "Moje konto >> Mój Profil" aby obejrzeć swoje nowo założone konto i ewentualnie uzupełnić inne dodatkowe informacje o sobie.

Pamiętaj aby po rejestracji logować się w przyszłości do Kuchnia-Domowa używając zawsze tego samego portalu społecznościowego (tej samej ikonki). Jeżeli zalogujesz się używając innego portalu (klikając na inną ikonkę) istnieje ryzyko, że zostanie dla Ciebie założone nowe konto na stronie Kuchnia-Domowa.

2.) Ręczne założenia konta. W takim przypadku należy wybrać z menu opcję "Moje Konto >> Rejestracja" a następnie używając formularza wpisać w kilku krokach swoje dane personalne i zatwierdzić. W ostatnim kroku zostaniesz poinformowana(y) o wysłaniu emaila aktywującego, w którym należy kliknąć na link w celu potwierdzenia rejestracji nowego konta na stronie Kuchnia-Domowa.

reczna rejestracja

Logowanie na Stronie

Jeśli posiadasz już konto na stronie Kuchnia-Domowa możesz w każdej chwili zalogować się wybierając opcję menu "Moje Konto >> Zaloguj" i albo wpisać swój login i hasło albo zalogować się poprzez swoje konto jednego z portali społecznościowych (Facebook, Google+, Instagram, Twitter i inne) klikając na jednych z dostępnych przycisków:

logowanie rejestracja